Juče u popodnevnim časovima dogodila se velika tragedija na grčkoj plaži, kada se muškarac (63) iz Srbije, utopio na plaži u Platamonu.

Inače, vesti je podelio jedan od očevidaca tragedije kada je na društvenim mrežama podelio tragični događaj.

Upravo se na plaži u Platamonu čovek iz Srbije utopio. Sumnjaju na srčani udar – pisalo je juče u objavi stranice Grčka info, koju prenosimo u celosti.

Prema nezvaničnim informacijama, nesrećni čovek je bez svesti izvučen iz mora, dok su uznemireni turisti dozivali spasioce, koji su odmah pritrčali u pomoć, međutim, Srbinu nije bilo spasa.

Pretpostavlja se da je čovek doživeo srčani udar još dok je bio u vodi. Sve se dogodilo negde oko 18 časova, a spasioci su odmah pokušali da mu pomognu, reanimirali su ga, ali bilo je kasno – pišu grčki mediji.

Kupači na plaži u Platamonu nisu mogli da veruju šta se dogodilo, kako prenose, bili su vidno uznemireni jer se sve izdešavalo pred njihovim očima i potpuno su bili van sebe. Čovek je prevezen kolima Hitne pomoći u prvu bolnicu, međutim mogli su samo da konstatuju smrt nesrećnog čoveka.

„Telo je prevezeno na obdukciju u Solun, koja će otkriti tačan uzrok smrti“, dodali su iz obalske straže.

U Grčkoj je juče došlo do još jedne nesreće, kada je još jedan muškarac preminuo na plaži na Kasandri.

Kako prenose grčki mediji, juče je u jutarnjim satima Lučka uprava Nea Mudanja obaveštena da je 78-godišnji građanin izvučen u nesvesti sa plaže Palijuri u opštini Kasandra.

Obdukcija će i u ovom slučaju utvrditi uzrok smrti.

PROČITAJTE VIŠE:

VASPITANJE I LEPOTA IDU ZAJEDNO: Anđelija iz štalske uniforme ušla u matursku haljinu i razbila sve stereotipe! (VIDEO)

UPOZNAJTE NAJMLAĐEG BUREK MAJSTORA U SRBIJI: Lena od svoje 5. godine pravi savijaču, sa ponosom priča o porodičnoj tradiciji! (FOTO)

AMBASADOR ALŽIRA JASNO PORUČIO: Kosovo je sastavni deo Srbije!

Izvor: Telegraf/ Kurir
Foto: Ilustracija