63°F / 52°F
61°F / 39°F

Published 3 years ago

By admin

SRBI TUKLI AMERIKANCE 7:0! Futsal reprezentacija u osmini finala Svetskog prvenstva!

Futsaleri Srbije na Svetskom prvenstvu nisu više imali pravo na grešku, pošto ih je samo pobeda od dva ili više golova vodila u osminu finala! Uspeli su naši reprezentativci da deklasiraju selekciju SAD sa 7:0 (4:0).

Sjajno je igrala Srbija večeras, a već u 6. minutu Lazarević se izborio za poziciju, dodao je do Rakića i to je rezultiralo vođstvom za Srbiju! Samo dva minuta kasnije  Petrov je asistirao do Tomića, a ovaj nije imao problem da zatrese mrežu!

U 16. minutu susreta Dragan Tomić postiže gol za rezultat koji nam je trebao! Imamo smo u rukama osminu finala Svetskog prvenstva!

Igrao se 20 minut, kada se lopta odbila do Strahinje Petrova koji je zakucao u mrežu. Dakle, na pauzu je Srbija otišla sa četitri gola prednosti!

Natsavila je Srbija da gazi rivala i u drugom poluvremenu! Milosavljević je iskoristio u 32. minutu grešku Pondeke, pobegla mu je lopta, a naš futsaler je upisao svoj prvi pogodak na ovom Svetskom prvenstvu.

Samo minut kasnije, Lazarević je šutirao sjano, pogodio stativu, a potom se lopta odbila u praznu mrežu!

U 38. Srbija je postigla sedmi gol na meču i postalo je jasno da će nam rival u osmini finala biti Portugal! Strelac je bio Marko Radovanović!

Dakle, u četvrtak 23. septembra nas čeka Portugal u osmini finala…

Podsetimo, Srbija je u prvom kolu poražena od Irana (2:3), dok je u drugom izgubila od Argentinaca (2:4), a sa druge strane SAD su doživele pravi debakl od Argentine (0:11), dok su protiv Irana bili bolji (2:4).

Izvor: Informer Foto: Fss.rs