U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u s u Brezovici, povređen je 25-godišnji vozač putničkog automobila. Vozač, koji je inače bio policijski službenik Policijske uprave virovitičko-podravske, u trenutku nesreće bio je van službe.

Nesreća se desila kada je vozilo skrenulo s puta i udarilo u cigleni zid na ulazu u dvorište. Vozač nije vozio sredinom saobraćajne trake, već je prešao celu širinu kolovoza, zahvatio bankinu i sleteo u kanal.

Alkotestiranjem je utvrđeno da je vozač imao 1,93 g/kg alkohola u krvi i da nije koristio sigurnosni pojas. Zbog vožnje pod uticajem alkohola, biće preduzete disciplinske mere, a pokrenuće se i prekršajni postupak.

PROČITAJTE JOŠ:

MAJKA „FRA SOTONE“ JE BILA SRPKINJA: Na Badnje veče ubio je 600 srpskih žena i dece! klanje je za njega bio ritual za koji je imao posebnu odeću…

TEI JE PRESELO PRESELJENJE U NEMAČKU: „Albanke sa Kosova su me maltretirale u školi samo zato što sam Srpkinja! A onda je sve kulminiralo…“

INTERVJU, OTAC NENAD ILIĆ: Reči patrijarha Porfirija kod Putina su veliki skandal! Jedan broj vladika SPC je izgleda pod kontrolom državnih službi… (FOTO)

SRPSKOM KUVARU “MIŠELIN” NAGRADA! Nemanja odbio da skuplja “sigurne glasove” za SNS, od najsiromašnije opštine u Srbiji stigao do evropskog priznanja! (VIDEO)

SVI „PROBLEMATIČNI“ SVEŠTENICI VLADIKE IRINEJA: Slučaj u Klivlendu nije prvi – evo gde su sve izbile pobune zbog smena popova! (FOTO)

GRADONAČELNIK SINJA OTERAO TRUBAČKI ORKESTAR: „Pevanje Đurđevdana nije primereno za Badnjak!“ (VIDEO)

NOVINARU KTV UKINUT PRITVOR: Aleksandar Dikić pušten da se brani sa slobode!

Izvor: DnevnikHr, Foto: Shuttertstock