79/63°F

Published 4 weeks ago

By Serbian Times

ORLOVI NEZAUSTAVLJIVI: Srbija raznela Dominikanu i sa drugog mesta prošla u četvrtfinale Mundobasketa!

Košarkaši Srbije u potpunosti su dotukli Dominikansku republiku i u direktnom duelu za prolaz u četvrtfinale Mundobasketa slavili sa  112:79.

Rezultatske drame nije bilo od prve sekunde utakmice i letećeg starta Bogdana Bogdanovića, Vanje Marinkovića i Nikole Milutinova. Sredinom prvog kvartala Stefan Jović je došao do četvrte asistencije, a Orlovi su već imali prednost od 16:7.

NESAVLADIVA PREPREKA ZA ORLOVE: Srbija izgubila od Italije u dramatičnoj završnici posle ispuštene prednosti! (VIDEO)

JUŽNOSUDANAC SA JOKIĆEVIM DRESOM ODUŠEVIO FANOVE: “Nikola će četiri puta biti MVP, Srbija osvaja sve!”

SRBIJA IMA ZLATNE SPORTISTE: Naši atletičari osvojili čak 18 medalja u Turskoj, imamo i prvakinju Balkana!

Izvor: Telegraf