59°F / 39°F

Published 12 months ago

By Antonije Kovačević

KRALJ JE NA KOLENIMA! Partizan pobedio posle opšte tuče u Madridu! Ljulj mučki udario Pantera, a onda je nastao haos! (VIDEO)

Velika frka na parketu dvorane u Madridu završena je pobedom Partizana. I to tako što su sudije posle opšte tuče isključile skoro sve igrače i završile utakmicu minut i po do kraja.

Minut i po pre kraja meča, kod rezultata 95-80, očigledno nervozni domaći košarkaši zbog ubedljivog vođstva Partizana, izazvali su težak incident.

Iskusni Ljulj je nesportski, jako i namerno, udario Pantera, kapiten crno-belih je odreagovao, a onda su gotovo svi igrači obe ekipe jurnuli na teren i nastao je opšti haos.

Jabusele je rvački, s leđa, uhvatio za vrat i bacio Egzuma, koga je prethodno udario i Dek. Musa je ušao u klinč sa Panterom…

Na kraju je morala da reaguje i policija, koja je uletela da razdvaja zaraćene strane.

Jabusele je potom pobegao sa parketa, a Egzum je ostao da leži sa očigledno povređenom nogom…

Izvor: Kurir sport Foto: Printscreen