Sa teškom životnom pričom, susrela se i porodica Tasić iz sela Krševice. Ovoj porodici je neophodna pomoć ljudi dobre volje kako bi imali normalne uslove za život.

Tasići žive u veoma nehumanim uslovima, jer nemaju mogućnosti za bolje. Oboje su nezaposleni i svaka pomoć bi im dobro došla.

Počevši od hrane i osnovnih higijenskih sredstava, do dečije garderobe i finansijske pomoći.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2700536106738323&id=859378397520779

Pored muke sa nemaštinom, Ivicu koji je inače invalid, snašla je i muka sa bolešću supruge (27). Kako kaže, njeni problemi sa bubregom su počeli od momenta kada je pred kraj četvrte trudnoće izgubila dete. Sada se sve zakomplikovalo, operisana je i već neko vreme leži u bolnici u Nišu.

Usled situacije sa korona virusom, Ivica napominje da mu teško pada što nema mnogo informacija o zdravstvenom stanju svoje supruge koja je hospitalizovana.

Ujedinimo se i pomozimo porodici Tasić, jer naše malo njima znači mnogo!

Ivica Tasić, selo Krševica

Telefon: 060 358 41 00

Izvor: Facebook Foto: Facebook