Dve osobe su teško povređene u teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se večeras dogodila, na Keju žrtava racije u Novom Sadu.

Do saobraćajne nesreće je, prema prvim informacijama objavljenim na Instagram stranici „192.rs“, došlo kada je automobil marke Toyota oduzeo prvenstvo prolaza motociklu na kome su se nalazili momak i devojka, prenosi Blic.

Na lice mesta izašle su čak tri ekipe Hitne pomoći i policija.

Uviđaj je u toku.

PROČITAJTE JOŠ:

INTERVJU; SAVO MANOJLOVIĆ: EU koncept podrške malim, korumpiranim lokalnim diktatorima poput Vučića, Tačija, Mila…je propao! Narod je na slučaju Rio Tinto pokazao snagu!

GRADONAČELNIK NOVOG SADA: „Cetinski obmanjuje javnost, nije bilo nikakvog logora za Hrvate u SPENS-u! Ali jeste prihvatni centar za Srbe koje su Hrvati proterali!

SKANDAL U KANADSKOJ EPARHIJI SPC: Sekretar Eparhije Marjanac optužen za proneveru preko 250,000$, zabranjeno mu da služi dok ne vrati novac!

SEKS SKANDAL TRESE CRNU GORU: Bivša funkcionerka saslušana u policiji zbog intimnih snimaka sa kriminalcem!

SRPSKI SVETAC O KOME SE NE GOVORI: Dvostruki doktor nauka sa Sorbone otišao u monahe, komunisti ga ubili jer je delio molitvu “Oče naš”!

VELIČANSTVENA PREMIJERA SRPSKO-HRVATSKOG FILMA U LOS ANĐELESU: Holivudske zvezde i Bogdan Bogdanović oduševljeni “Storm Riderom”! (VIDEO)

Izvor: Nova, Foto: 192

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *