Chicago
46°
Делимично облачно
6:57 am4:20 pm CST
Осећај: 39°F
Ветар: 15mph SW
Влажност: 61%
Притисак: 29.82"Hg
УВ индекс: 1
ПетСубНед
45/41°F
45/39°F
41/32°F

Published 1 godina ranije

By admin

SRAMNE SCENE SA ULICA DALASA:”Drag Queens” plešu ispred beba i mališana na Paradi Ponosa!

Viralni video na kome “Drag Queens” plešu ispred beba i male dece u gej baru u Dalasu izazvao je burne reakcije na društvenim mrežama.

Događaj pod nazivom „Povedi decu na Paradu Ponosa“ održan je u baru “Mr. Misster” u Dalasu u Teksasu, gde su porodice ohrabrene da prisustvuju sa svojom decom. U saopštenju se navodi:

“Mr. Misster’s Drag the Kids to Pride Drag Show” pruža vrhunsko porodično iskustvo ponosa. Događaj okuplja neke od najboljih drag zabavljača!

U saopštenju se “mladi izvođači” pozivaju da izađu na scenu i zaplešu uz “Drag Queens”.

„Želite li da izađete na scenu? Imamo pet ograničenih mesta za mlade izvođače da izađu na scenu solo, ili sa kraljicom po njihovom izboru! Dođite da se družite sa “Drag Queens” i uživajte u ovom jedinstvenom iskustvu koje je pogodno za goste svih uzrasta!“, navodi se dalje u saopštenju.

Kao što se vidi iz gorenavedenog videa, događaj je bio sve samo ne „prikladan za porodicu“.

https://twitter.com/Ccampbellbased/status/1533130678908465152?s=20&t=KPymt7bAwiRyzWkmTtDYww

Izvor: Breitbart Foto: Printscreen / Twitter

YOU MAY LIKE