Chicago
64°
Cloudy
6:43 am6:39 pm CDT
Feels like: 64°F
Wind: 9mph SE
Humidity: 90%
Pressure: 30.07"Hg
UV index: 2
ThuFriSat
68/61°F
70/61°F
77/63°F

Published 3 months ago

By Serbian Times

RAMA:Vest da Albanija prekida sve odnose sa Srbijom je lažna, vraćamo ih na nulu ako se ne oslobode kosovski policajci!

Premijer Albanije Edi Rama je izjavio za Bosansku radioteleviziju (BHRT) da su medijski navodi o prekidu odnosa njegove zemlje sa Srbijom lažni.

Rama je ponovio da će se odnosi Albanije i Srbije vratiti na nulu ako Beograd ne oslobodi trojicu kosovskih policajaca koje je uhapsila srpska policija.

“Ovde ne govorimo o prekidu diplomatskih odnosa, nego da se oni vraćaju na nultu tačku”, precizirao je Rama.

Ranije je u medijima objavljena vest kako je Edi Rama izjavio da prekida sve odnose sa Srbijom do puštanja na slobodu trojice pripadnika kosovske policije koje su otele spske vlasti.

PROČITAJTE VIŠE:

PUŠTEN RADOŠ PETROVIĆ: Srbin koji je prvi uhapšen na severu Kosova konačno sa porodicom!

KURTI PRIZNAO: Gradonačelnici na severu nemaju legitimitet, potrebni novi izbori u četiri opštine!

DOKTOR ELEK OČAJAN: Preti nam humanitarna katastrofa zbog Kurtija, bolnici neophodan kiseonik!

Izvor: Nedeljnik
Foto: Telegraf

YOU MAY LIKE