Naledi Repaja, javnosti poznata kao srpska snaja iz plemena Zulu, ponovo je oduševila pratioce na društvenim mrežama. Pokazala je svoju raskošnu baštu u selu Malo Crniće, poručivši da je upravo to njen mali raj.
U videu koji je objavila na TikToku, Naledi je prošetala kroz imanje i otkrila šta sve uzgaja. U njenoj bašti mogu se pronaći trešnje, višnje, kruške, ali i lekovito bilje poput žalfije i mirisne lavande. Posebno je istakla koliko uživa u životu na selu i koliko joj znači priroda koja je svakodnevno okružuje.
@naledirepaja ♬ Tren – Bora Dugic
Kako kaže, u poslovima oko bašte često joj pomažu komšije, za koje ima samo reči hvale. Upravo zbog takvog zajedništva, ističe da se u Srbiji oseća kao kod kuće.
Na snimku se mogu čuti i njena deca, koja odrastaju okružena prirodom, voćnjacima i domaćom hranom. Naledi sa njima razgovara i na srpskom i na engleskom jeziku, a porodični život daleko od gradske gužve, kako često ističe, ne bi menjala ni za šta.
PROČITAJTE VIŠE:
Na kraju videa otkrila je da će od tek ubranih višanja praviti domaći višnjevac, tradicionalni liker koji se priprema od zrelih višanja, šećera i rakije.
Podsetimo, Naledi je sa suprugom Bojanom Repajom u braku od 2015. godine. Upoznali su se radeći na kruzeru, a ljubav ih je dovela u Srbiju. Danas sa sinom Noom i ćerkom Neom žive u Malom Crniću, gde su obnovili staru porodičnu kuću i izgradili život kakav su oduvek priželjkivali. Njihov život predstavlja klasičan život Balkanca, letnje noći na terasi, odrada bašte, kuvanje ručka i ispijanje rakije od šljive iz flaše Koka-Kole.
OSTALE TEME:
VIKEND ZA PAMĆENJE: Počinje Kamp Srpske kulture uz veliku proslavu 4. jula!
Izvor: Blic Foto: Instagram/ Repaja Naledi Printscreen



