70°F / 55°F
75°F / 61°F

Published 3 weeks ago

By Serbian Times

ZVEZDA POBEDILA PARTIZAN: Crveno-beli dominirali na Marakani, pa ušli u finale Kupa Srbije! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije.

Zvezda je u polufinalu u večitom derbiju savladala Partizan rezultatom 2:0

Strelci su bili Filipović koji je postigao autogol u 27. minutu, Olajinka u 29. minutu

Zvezda će se u finalu sastati sa Vojvodinom koja je u drugom polufinalnom meču savladala Radnički u Kragujevcu rezultatom 1:0

Finalni meč na programu je 22. maja u Loznici.

Partizan je mnogo bolje ušao u meč, crno -beli su napali a Zvezda se opredelila da čeka priliku iz kontranapada.

Partiazan je propustio veliku šansu u 15. minutu. Goh je izbio ispred Glazera ali nije bio precizan.

A onda bukvalno ni iz čega potpuni šok za crno-bele.

Zvezda postiže dva gola za dva minuta.

Najpre nakon majstorije Hvanga i nespretne reakcije Filipovićča crveno- beli su poveli u 27. minutu.

Samo dva minuta kasnije nakon odlične timske akcije Olajinka zakucava loptu u mrežu Jovanovića.

U nastavku utakmice Partizan se skroz otvorio.

Crveno-beli su to koristili i iz kontre stvarali sjajne prilike.

Redom su promašivali Olajinka, Ivanić, Šerif, Katai.

Partizan je najbolju priliku u nastavku imao preko Nikolića u 73. minutu, njegov šut sjajno je odbranio Glazer.

AMERIKANCI TRAŽE SUSPENZIJU SRPSKOG ASA: Bes navijača zbog incidenta Jokićevog brata ne jenjava!

JOKIĆEV BRAT U OZBILJNOM PROBLEMU: NBA liga pokrenula istragu zbog napada na navijača! (VIDEO)

DRAGIĆEV ČAS ISTORIJE AMERIKANCIMA: Jokić, Dončić, Bogdanović… Jugoslavija bi mogla da se nadmeće sa Amerikom!

Izvor: Kurir