Beogradski ugostiteljski objekat „Vinoteka“ u Braničevskoj ulici na Vračaru jutros je ponovo bio meta brutalnog napada.

Kako se saznaje, nepoznati počinioci su rano jutros najpre kamenom razbili staklo na lokalu, a potom unutra ubacili zapaljenu bombu – takozvani Molotovljev koktel.

Ovo je već treći napad na isti lokal u samo nekoliko dana, što ukazuje na to da je poznati vračarski ugostiteljski objekat pod otvorenim i kontinuiranim udarom vandala.

Uprkos novom incidentu i pokušaju paljevine, menadžment i osoblje „Vinoteke“ ne posustaju. Lokal ovog jutra regularno radi. Dok gosti u bašti i unutrašnjosti piju prvu jutarnju kafu, radnici užurbano saniraju materijalnu štetu, mete staklo i sklanjaju tragove napada, odlučni u tome da vandalima ne dozvole da im prekinu poslovanje, piše Telegraf.

OSTALE TEME:

„SVE JE PROŠLO SAVRŠENO“: Tramp se oglasio nakon lekarskog pregleda u vojnoj bolnici!

TEHERAN BEZ MILOSTI: Pogubljen agent Mosada koji je navodno spremao atentat na rabina kako bi optužio Iran! (VIDEO)

27 GODINA OD BITKE NA PAŠTRIKU: Noć kada su srpski junaci slomili NATO „Strelu“ i terorističku OVK!

PROPALA MILIONSKA TUŽBA PROTIV ZAGREBA: Hrvatska dobila spor protiv MOL-a, Mađari moraju da plate 775.000 evra!

BRAVO, DEVOJKE! Srpske veslačice osvojile srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu za juniore!

Izvor: Nova.rs; Foto: Pexels

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *