Chicago
63°
Clear
6:40 am6:45 pm CDT
Feels like: 63°F
Wind: 7mph SE
Humidity: 78%
Pressure: 30.01"Hg
UV index: 0
MonTueWed
70/63°F
70/61°F
66/61°F

Published 2 months ago

By Serbian Times

TRAGIČNE VESTI: Mladić iz Novog Pazara poginuo u Ukrajini, porodica skrhana bolom!

Tragična vest o smrti E. Z. mladog Novopazarca rođenog 1995. godine, osvanula je na FB grupi “Пошук людей під час війни”.

Kako nezvanično saznaju mediji, E.Z. je izgubio život u Ukrajini, dok je nesebično pružao pomoć ranjenicima i civilima tokom sukoba u ovoj zemlji zahvaćenoj ratom, javljaju lokalni mediji.

Porodica i prijatelji su u šoku, jer niko ne zna kako je ovaj hrabri Novopazarac završio u Ukrajini.

-Iako okolnosti njegovog puta u Ukrajinu još nisu potpuno razjašnjene, poznato je da je kao mlađi punoletnik radio kao obezbeđenje.

Njegova hrabrost i želja da pomogne drugima bili su duboko ukorenjeni u njegovom karakteru. Celo svoje detinjstvo proveo je u novoopazarskom naselju Hadžet, gde je stekao ljubav i poštovanje svojih sugrađana.

Njegova smrt je nenadoknadiv gubitak za porodicu, prijatelje i celi Sandžak, piše portal Sandžak live.

Apeluju na sve političke faktore da pruže pomoć porodici i osiguraju prenos posmrtnih ostataka E.Z. kako bi njegovi posmrtni ostaci mogli biti dostojanstveno ukopani u njegovom rodnom Novom Pazaru.

PROČITAJTE VIŠE:

RUSI OSVETILI MOSKVU: Jato dronova napalo Kijev, načinjena ogromna matrijalna šteta! (FOTO)

KIJEVSKE SNAGE DRONOVIMA NAPALE MOSKVU: Oštećena zgrada u poslovnoj četvrti! (VIDEO)

PUTIN PRIPREMA TEREN ZA TOTALNI RAT: Opšta mobilizacija u Rusiji izvesna, stotine hiljada vojnika bi mogle na front!

Izvor: Telegraf
Foto: Privatna arhiva

YOU MAY LIKE