Mladić A. Đ. uhapšen je u Hrtkovcima zbog sumnje da je ubio muškarca sekirom i njegovo telo zapalio.

„Pripadnici policije u Rumi i Sremskoj Mitrovici uhapsili su A. Đ. (19), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo“, saopšteno je.

Sumnja se da je on u toku noći, 19. aprila, nakon svađe i fizičkog sukoba, sekirom usmrtio četrdesetosmogodišnjeg muškarca, kao i da je naredne noći njegovo telo prevezao u atar sela Hrtkovci, polio benzinom i zapalio.

Brzim i efikasnim radom policije osumnjičeni je uhapšen i, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Sremskoj Mitrovici, određeno mu je zadržavanje do 48 časova u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.

OSTALE TEME:

KRAH DENVERA POSLE VOĐSTVA OD +19! Jokić odigrao najlošije kada je bilo najvažnije, Minesota to surovo kaznila (VIDEO)

VEČE SRPSKE MUZIKE U MERILENDU: Dođite na veliki godišnji koncert Srpskog pevačkog društva „Lira“! (FOTO)

MINISTAR PRAVDE POSETIO RATKA MLADIĆA U HAGU: „Na sastanak je doveden u krevetu, jedva govori!“

„DIVIM SE ĐOKOVIĆU, NADMAŠIO JE RODŽERA I RAFU“: Nole uručio nagradu Toniju Krosu, pa dobio priznanje da je najveći ikada! (VIDEO)

„AKO PREĐE GRANICU, BIĆE UHAPŠEN“: Mađar zapretio Netanjahuu, Budimpešta više nije sigurna zona! (VIDEO)

Izvor: Nova.rs; Foto: RINA

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *