SRBI UJEDINJENI OKO DECE I KARAĐORĐEVIĆA: “Srpski kamp” će sledeće godine u Vrnjačkoj banji okupiti mlade iz Čikaga i otadžbine!

Njihova kraljevska visočanstva, princ-naslednik Filip i princeza Danica Karađorđević, sastali su se sinoć u Čikagu sa liderima srpske zajednice, aktivistima koji vode srpska udruženja, folklorne grupe, kulturne ansamble i humanitarne organizacije. Radni sastanak u VIP Room restorana Ambar u centru Čikaga, koji je imao i svečani karakter zbog same činjenice da njemu prisustvuje kraljevski par, … Nastavi sa čitanjem SRBI UJEDINJENI OKO DECE I KARAĐORĐEVIĆA: “Srpski kamp” će sledeće godine u Vrnjačkoj banji okupiti mlade iz Čikaga i otadžbine!