68°F / 52°F
72°F / 57°F

Published 1 year ago

By Serbian Times

TRIJUMF ORLOVA U PODGORICI: Dva gola Vlahovića za slavlje Srbije protiv Crne Gore! (VIDEO)

Fudbaleri Srbije savladali su Crne Goru u Podgorici rezultatom 2:0 u utakmici 2.kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Oba gola postigao je Dušan Vlahović u finšu meča

Najpre je u 78.minutu Tadić uposlio Mladenovića, ovaj zavrnuo za Vlahovića, koji rezantnim udarcem u dalji ugao matira Mijatovića.

Drugi gol Vlahović je postigao dubokoj nadoknadi vremena nakon kontre Srbije i odbitka.

Utakmica koja je iščekivana sa velikom pažnjom potpuno je razočarala.

U Podgorici je tokom dana, a i na tribinama stadiona Pod Goricom viđen pravi spektakl, ali smo na terenu videli pravu uspavanku.

Pored gola najbolju priliku za Srbiju propustio je Mitrović u 29. minutu, a za domaćina Jovetić u 56.

U drugom meču Mađarska je ubedljivo savladala Bugarsku sa 3:0

Nakon dve odigrane utakmice Srbija je prva na tabeli sa 6 bodova, Crna Gora i Mađarska imaju po 3, s tim što Mađari imaju meč manje.

Bugarska i Litvanija su bez bodova.

VELIČANSTVEN DOČEK ZA ORLOVE: Mališani u Crnoj Gori obradovali srpsku reprezentaciju! (VIDEO)

GUDELJ JE 5 MINUTA BIO KLINIČKI MRTAV: Lekari spasili život srpskom fudbaleru, evo u kakvom je sada stanju!

SKANDAL U ŽENSKOM FUDBALU: Prvotimke “Rada” napravile “sačekušu” da bi pretukle koleginicu!

Izvor: Kurir