Komandant Vazduhoplovnih snaga Revolucionarne garde (IRGC) Madžid Musavi izjavio je danas da su Sjedinjene Američke Države te koje šalju svoje vojnike u grob.
Njegov komentar dolazi nakon izjave predsednika SAD Donalda Trampa koji je ranije danas rekao da će „udariti Iran izuzetno snažno u naredne dve do tri nedelje i vratiti tu zemlju u kameno doba, gde joj je i mesto“.
Kako je Musavi naveo u objavi na društvenoj mreži Iks, američke snage, a ne Iran, suočavaju se sa stvarnom opasnošću, prenosi iranska agencija Tasnim.
On je u objavi osudio američko rukovodstvo zbog „uticaja holivudskih fantazija, koje su ih dovele do toga da prete civilizaciji sa više od 6.000 godina istorije, na osnovu samo 250 godina sopstvenog iskustva“.
OSTALE TEME:
POŽAR U PORODIČNOJ KUĆI KOD LOZNICE: Stradala nepokretna žena (70), njen brat uspeo da se spase!
VRVI OD POLICIJE U ZEMUNU: Bačene dve bombe na poznatu teretanu, drugi put na meti napada!
Izvor: Kurir; Foto: TasnimNews.ir



