27/19°F
30/5°F

Published 5 days ago

By Antonije Kovačević

PREOKRET SRBIJE U LOS ANĐELESU: Ameri pali sa 2-1, Piksijevi “orlići” imaju perspektivu (VIDEO)

Fudbaleri Srbije savladali su selekciju SAD 2:1 u prijateljskoj utakmici u Los Anđelesu

“Orlovi” su trijumfovali posle preokreta u drugom poluvremenu.

Amerikanci su poveli golom Brendona Vaslesa u 29. minutu.

Ali, ekipa Dragana Stojkovića Piksija preokreće sa dva gola u rasponu od samo tri minuta.

Prvo je Luka Ilić doneo izjednačenje, sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca u 43. minutu.

Da bi već u prvom minutu nastavka Veljko Simić preokrenuo na 2:1.

Izvor: Kurir Foto:

YOU MAY LIKE

KOLUMNA, KOVAČEVIĆ: Đokovićev put kojim se ređe ide, popločan očevim glupostima, našim kompleksima i svetskom zaverom
ENVER KRENUO NA HODOČAŠĆE U MEKU: Srbi me zaustavljaju na putu, časte ručkom, plate smeštaj!
BRITANSKI NOVINAR OPISAO NOLETOV PUT DO VRHA: "Diskvalifikovan, zabranjen, deportovan" i na kraju najbolji!
PATRIJARH STIGAO U ČIKAGO, DOČEKALA GA DECA I PESMA: "Najveće moje zadovoljstvo je susret sa braćom i sestrama, susret sa ljudima"
“ON JE NAJVEĆI KOJI JE IKADA DRŽAO REKET”: Cicipas se poklonio Noletu: Hvala ti što me činiš boljim!
IVANIŠEVIĆ OTVORIO DUŠU: Nole može da urla i da me psuje, ali mora da pobeđuje, i ja sam bio lud!
ISPLIVALO TELO NA PLAŽI: Policija ispituje da li je u pitanju Ana Volš!
PREOKRET U AUSTRALIJSKIM MEDIJIMA: Histerija oko Srđana Đokovića dobila novu dimenziju!