MOL Grupa potpisala je Akcionarski sporazum sa Vladom Republike Srbije kojim se uređuju buduće upravljanje Naftnom industrijom Srbije (NIS), struktura i način odlučivanja upravljačkih tela, kao i strateški ciljevi kompanije, saopštila je MOL grupa nakon potpisivanja sporazuma. „Ovaj sporazum omogućava MOL grupi da, kao većinski akcionar, preuzme odgovornost za profesionalno upravljanje kompanijom, njeno stabilno poslovanje … Nastavi sa čitanjem POTPISAN AKCIONARSKI UGOVOR ZA NIS: Poznato kako će Srbija i MOL upravljati kompanijom i ko donosi odluke!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili