Connect with us

sport

PODELA PLENA U VEČITOM DERBIJU: Zvezda povela evrogolom, Partizan izjednačio sa penala

Published

on

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su remi 1:1 u 168. po redu večitom derbiju.

Crveno-beli su poveli sjajnim golom Bukarija u 27. minutu. POsle izvedenog kornera, Bukari je natrčao na odbijenu loptu i volejom iz udžbenika pocepao mrežu Popovića.

da bi na početku drugog poluvremena, u 52.minutu Natho izjednačio posle posle prektrešaja Kataija nad Živkovićem. Situacija je bila sporna, sudije su morale da pogledaju VAR, usledila je pauza od dva minuta, da bi sudija Mitić posle pregledanog snimka upro rukomm na belu tačku.

Utakmica je protekla u prilično napetoj atmosferi, obilovala grubim startovima, žutim kartovima i navijačkim ispadima i bakljadama.

Zvezda je prva na tabeli sa 19 bodova iz sedam utakmica, Partizan je osvojio 12 takođe iz sedam utakmica.

Tekst: Serbian Times Foto: Youtube