41°F / 34°F

Published 2 years ago

By Antonije Kovačević

NOVI TRIPL-DABL! Jokić se poigravao sa Bostonom (VIDEO)

Košarkaši Bostona slavili su nad Denverom sa 108:102, a srpski košarkaš Nikola Jokić utakmicu je završio sa 23 poena, 16 skokova i 11 asistencija.

I pored izuzetne partije Srbina koji je Bostonu radio šta je hteo, Nagetsi nisu uspeli da upišu pobedu.

Denver je imao plus 11 u prvoj četvrtini, imao je prednost od devet poena na poluvremenu, ali su Seltiksi drugih 24 minuta dobili sa 57:42.

Stamenog Somborca pratili su Gordon sa 17 poena, Kampaco je imao 14, Barton 13, dok je dvocifren bio i Hajland sa 10 ubačenih poena.

Sa druge strane je ipak bilo više raspoloženih: Džejson Tejtum je ubacio 24 poena, Markus Smart je dodao 22 uz sjajnu odbranu koju je igrao, a Derik Vajt koji je stigao iz San Antonija je dodao 15 i to je bilo dovoljno za trijumf.

Tekst: Kurir.rs Foto: Youtube