72°F / 54°F
72°F / 57°F

Published 1 year ago

By Serbian Times

NOVAKOVA POVREDA UZELA DANAK: Lajović porazio Đokovića u četvrtfinalu Srpska Opena!

Veliko iznenađenje u četvrtfinalu Srpska Opena! Najbolji srpski teniser, Novak Đoković poražen je od svog sunarodnika, Dušana Lajovića posle dva seta i velike borbe – 2:0 (6:4, 7:6)!

Bio je ovo poprilično loš meč za Novaka u svakom smislu. Niti jedan segment njegove igre nije funkcionisao na najbolji mogući način, počevši od servisa, pa do bekhenda i forhenda. Kao da je nedostajalo samopouzdanja srpskom asu.

Ali niko nije očekivao ono što će potom uslediti! Novi brejk Lajovića! Pravo niotkuda je stigao Duci do velike prednosti i servirao je za osvajanje prvog seta. Posle hoda po trnju i tri odbranjene brejk lopte, do njega je i stigao.

Drugi set bio je poprilično dramatičan. Gledali smo bezbroj gemova u kojima su bile prisutne brejk lopte, prvo za Ducija Lajovića, potom i za Novaka Đokovića, a na kraju ponovo za Lajovića. Možda i najveću šansu da reši ovaj meč je Dušan imao kod 4:4, kada je imao 0:40 i tri vezane brejk lopte.

No, Novak je vezao čak pet poena i ipak uspeo da se u tim trenucima sačuva i da potom nekako “dogura” do tajbrejka drugog seta. Sve vreme je Lajović imao kontrolu nad situacijom.

I kada je delovalo da će nas Đoković uvesti u treći set, to se nije dogodilo. Imao je Novak tri set lopte i to vezane, a onda je Lajović uspeo da poveže čak pet poena i da dođe do trijumfa i plasmana među četiri najbolja.

TAJNA ZDRAVLJA I IZDRŽLJIVOSTI: Ovako izgleda trodnevni jelovnik Novaka Đokovića!

POBEDOM ZAPOČEO TURNIR U BANJALUCI: Đoković uz malo muke savladao francuskog tinejdžera! (VIDEO)

NOVAK OTKRIO LOŠU VEST! Đoković se oglasio iz Banjaluke, odgovor na jedno pitanje zabrinjava!

Izvor: Telegraf