46°F / 37°F

Published 1 year ago

By admin

NOLE U POLUFINALU ZAVRŠNOG MASTERSA: Đoković rutinski nadigrao Rubljova za malo više od sat vremena! (VIDEO)

Novak Đoković plasirao se nakon drugug odigranog meča u polufinale završnog masters turnira u Torinu.

Nakon pobede protiv Stefanosa Cicipasa, Novak je u dva seta nadigrao i Andreja Rubljova. Slavio je Đoković rezultatom 6:4, 6:1. Za samo 67 minuta.

Dobrim servisima su oba igrača otvorila meč pa se devet gemova u prvom setu igralo ne samo bez brejka već i bez ikakve najave da će do njega doći. A onda je sjajno Novak odigrao u desetom gemu, izborio brejk loptu, iskoristio je i osvojio prvi set.

Rubljov je bio besan, a taj bes preneo je i u drugi set pa je Đoković već u drugom gemu došao do brejka i vođstva 2:0. Posle toga je sve bila samo rutina pobeđivanja tokom koje je Novak napravio još jedan brejk!

U drugom meču u ovoj grupi od 21 sat će se sastati Stefanos Cicipas i Danil Medvedev. U trećem kolu, u petak, Novak će igrati protiv Medvedeva, a Rubljov protiv Cicipasa.