Nikola Jokić i saigrači iz redova Denver Nagetsa saznali su ko će ih predvoditi sa klupe naredne sezone.

Kako je preneo novinar portala ESPN Šems Čaranija, Nagetsi su doneli odluku da poverenje ukažu čoveku koji je nasledio Majkla Melouna kao vršilac dužnosti – Dejvidu Adelmanu.

Adelman je dobio poverenje i iskoristio je šansu na najbolji mogući način, pošto je sa Denverom uspeo da izbori sedmu utakmicu u seriji protiv Oklahoma Siti Tandera, po mnogima najbolje ekipe lige.

Dve strane su postigne dogovor, a preostalo je sa moda bude ozvaničeno.

„Adelman je sa 3-0 u završnici sezone kada je nasledio Melouna i dobijenom serijom u plej-ofu, gde su stali na pobedu do plasmana u finale Zapadne konferencije, impresionirao, zbog čega su odlučili da sa njim nastave kao glavnim trenerom. Denver će iskoristiti period pred nama da donese odluku o generalnom menadžeru“; naveo je Šaranija.

OSTALE TEME:

„KO GOD JE TREBALO DA UĐE, BIO JE PUŠTEN“: Gimnazijalci odgovorili predsedniku opštine Bečej na optužbe da je blokada sprečila inspekciju!

KAJA KALAS SE SASTALA SA VUČIĆEM I MACUTOM: Moja poruka je jasna, želimo da Srbija napreduje ka EU!

TERORISTIČKI NAPAD U VAŠINGTONU: Ubijena dva službenika ambasade Izraela, napadač uzvikivao „slobodna Palestina“! (VIDEO)

„PRAVDA NIJE ZADOVOLJENA, INSTITUCIJE I DALJE NE RADE“: Šest meseci od napada na studente FDU!

SRBIJA POSTALA DEO EVROPSKOG PLATNOG SISTEMA: Građani i firme od sada lakše plaćaju u evrima!

Izvor: Nova.rs, Foto: Imagn Images / Lon Horwedel