Jutros se oko 5 sati odigrala drama na Dedinju, kada je na kuću Zdravka Čolića bačena bomba. On se sada oglasio i otkrio gde je bio u trenutku detonacije.
Zdravko Čolić nije bio kod kuće kada je pala bomba na luksuznu vilu na Dedinju, a kako kaže, u njegovom domu je sve u redu.
-Nalazim se u Zagrebu, gde završavam poslednje pesme za novi album. U Beogradu je sve u redu, hvala Bogu da su svi dobro – rekao je on, pa dodao:
-Razumem interesovanje medija, ali moram istaći da su neke izjave u tekstovima protumačene na način koji ne odgovara pravom stanju stvari. Mislim da je važno da se informacije distribuiraju odgovorno i na osnovu proverenih činjenica. Istraga je u toku i čekamo policijski izvještaj – rekao je Čolić za Unu.
Na kući je pričinjena velika materijalna šteta, a u trenutku detonacije u vili je bila i njegova mlađa ćerka Lara.

Laru je uslikana dok je sedela ispred kuće, vidno utučena i potresena, sve vreme zamišljeno gledala u jednu tačku, dok su ljudi čistili dvorište.
OSTALE TEME:
Izvor: Blic, Foto: Borislav Zdrinja / ZIPAPHOTO / ATAImages ; S.S./ATAImages



