Gradonačelnik Podgorice Saša Mujović primio je Petra Ivanovića, mladića koji je u subotu spasao ženu iz nabujale Morače, i ponudio mu radno mesto u sistemu Glavnog grada.

Ivanović je, kako se navodi u saopštenju, zahvalio na pozivu i ukazanoj časti, navodeći da je uradio ono što smatra da bi svako trebalo da uradi i da njegov čin za njega nije ništa nesvakidašnje.

Mujović je naglasio da ga je, pored herojskog čina, posebno fascinirala Petrova skromnost.

PROČITAJTE VIŠE:

„Neverovatno je koliko je Petar skroman i koliko želi da ovaj događaj ostane obična priča, bez pompe i to je apsolutno njegova dodatna vrednost”, naveo je Mujović.

Iz Glavnog grada je saopšteno da je, u znak zahvalnosti i poštovanja, Mujović sa svojim timom odlučio da Ivanoviću ponudi radno mesto u sistemu Glavnog grada.

OSTALE TEME:

ZAHAROVA PROZVALA URSULU FON DER LAJEN: „Zapad je silom menjao granice Srbije, a sada tvrdi da to u Ukrajini nije moguće“

VUČIĆ O SITUACIJI SA NIS-OM: Ugrožene su banke, snabdevanje namirnicama i bezbednost, imamo 5 dana!

NAGRADA ZA PODRŠKU VLASTI? Dejan Tomašević imenovan za novog predsednika Olimpijskog komiteta Srbije!

AMERIČKI ZVANIČNIK OTKRIO: Ukrajina „pristala na mirovni sporazum“ Trampove administracije!

TORNADO NAPRAVIO LOM U HJUSTONU: Razorna oluja pogodila grad, oštećene stotine kuća, blokirani putevi! (VIDEO)

Izvor: Kurir, Foto: Printscreen Instagram