73°F / 59°F
77°F / 61°F

Published 2 weeks ago

By Serbian Times

MEDALJE SE SAMO NIŽU: Jovana Arsić osvojila zlato na Evropskom prvenstvu u veslanju!

Srpska reprezentativka u veslanju, Jovana Arsić osvojila je danas zlatnu medalju u disciplini singl skif na Evropskom prvenstvu u Segedinu.

Jovana Arsić je u finalu ostvarila rezultat od osam minuta, 23 sekunde i 42 stotinke.

Srebrnu medalju je osvojila Nemica Aleksandra Foster (8:28.16), dok je treća bila Čehinja Alisa Prokesova (8:34.97).

Jovana Arsić je u septembru prošle godine na SP u Beogradu izborila plasman na Olimpijske igre, koje će biti održane od 26. jula do 11. avgusta u Parizu.

NOVAK ĐOKOVIĆ SLEDEĆI DŽEJMS BOND: Stigla i ponuda, ATP objavom zbunio sve! (VIDEO)

ZAPREPASTIO RAFU I ALKARASA: Nole održao neverovatan govor dok je preuzimao nagradu za najboljeg sportistu sveta!

SRĐAN ĐOKOVIĆ JE PRIMLJEN U URGENTNI CENTAR: Novakov otac imao ozbiljnu nezgodu, evo kako je sada!

Izvor: Telegraf