Srpska teniserka Olga Danilović osvojila je čelendžer u Antalijii pošto je savladala Viktoriju Himenez Kasincevu iz Andore u dva seta (6:2, 6:3).

Vrlo dobra godina za našu najbolju teniserku koja će od sutra biti 35. igračica na WTA listi. .

Odličan servis, igra sa osnovne linije i ritern za sigurno osvajanje prvog seta, da bi u završnici drugog usledio prekid od oko sat i po vremena zbog velikog pljuska koji je natopio teren. Nakon što se isti osušio i stvorili su se uslovi da se meč nastavi, a nastavila je i Olga u istom ritmu.

Nije je omela činjenica se „ohladila“, pa je osvojila prvi gem pri povratku i to na svoj servis za 5:3, da bi potom uzela brejk za konačan trijumf.

POVEZANE TEME:

JOKIĆ RADIO ŠTA JE HTEO: Pobede Denvera, a Srbin postavio još jedan rekord koji će se teško ikada oboriti!

„NADAM SE DA ĆE BITI STOTKA“: Đoković poslao moćnu poruku pred finale, obratio se i Mesiju! (VIDEO)

IZVUČEN ŽREB ZA EVROPSKO PRVENSTVO: Orlovi saznali rivale, evo ko čeka reprezentaciju Srbije u grupi!

Izvor: Sportske Foto:EPA-EFE/JAMES ROSS