61°F / 39°F

Published 1 year ago

By admin

JOKIĆ SA POLA GASA: Srbin postigao dabl-dabl u trijumfu nad Jutom! (VIDEO)

Denver Nagetsi su lagano savladali Jutu džez sa 117:101, a Nikola Jokić je upisao 12 poena, 10 skokova i šest asistencija za 25 minuta na parketu.

Zapamtili su Nagetsi poraz na otvaranju sezone u Solt lejk sitiju i uzvratili su sa kamatom.

Gosti su najvišu prednost imali pri rezultati 12:6 i onda kreće period bolje igre domaćih, koji su ostvarili neoborivu prednost i bez većih muka stigli do četvrtog trijumfa.

Meč sa Jutom je bio jedan od onih u kojima starteri mogu da odmore, a igračis aklupe da bljesnu. Nikola Jokić je proveo tek 25 minuta i zabeležio učinak od 12 poena (3/10 iz igre), 10 skokova i šest asistencija.

Istakli su se mladi Bouns Hajland sa 26 poena (7/12 za tri), Majkl Porter Džunior najboljom partijom od povratka na teren od 22 poena i 13 skokova, zatim Džamal Mari sa 13 poena, a veteran Deandre Džordan je stigao do dabl-dabla od 12 poena i 13 skokova.

Finac Lauri Markanen se najviše istakao u Juti sa 17 poena i 10 skokova.

Nagetsi su na skoru 4-2 i u sledećem kolu gostuju Los Anđeles Lejkersima.