Šezdesetogodišnji pacijent, koji je zadobio povrede u incidentu u selu Bresnica kod Čačka, hospitalizovan je u Univerzitetsko-kliničkom centru (UKC) u Kragujevcu, rekla je FoNetu portparol te zdravstvene ustanove Vanja Đorđević.

Ona je navela da je pacijent primljen u Urgentni centar UKC, gde su mu nakon obavljene dijagnostike, lekari konstatovali povrede kostiju lica.

Pacijent je stabilnog opšteg stanja i nalazi se na lečenju u Centru za maksilofacijalnu hirurgiju UKC Kragujevac, rekla je Đorđević.

Šezdesetogodišnji poljoprivrednik zadobio je teške telesne povrede u incidentu koji se dogodio tokom blokade magistralnog puta Kragujevac–Čačak, u selu Bresnica.

Prema nezvaničnim informacijama, on je povređen kada je vozač kombija, pokušavajući da se „prošvercuje“ iza autobusa u kojem je bilo male dece, velikom brzinom naleteo na poljoprivrednika koji se nazio na kolovozu.

Povređeni čovek hitno je prebačen u Opštu bolnicu u Čačku, odakle je zbog težine povreda hitno transportovan u UKC Kragujevac.

OSTALE TEME:

EU PRETI STOPIRANJEM NOVCA ZA SRBIJU: Vanredna debata u Briselu zbog usvajanja Mrdićevih zakona!

NAKON ZAHTEVA ZA IZRUČENJE SRPSKOG NARKO-BOSA: Amerika traži odgovore od Srbije zbog umešanosti njenih državljana u šverc droge iz Kolumbije i Venecuele!

„NE SEĆAM SE DA SAM GA IKADA SRELA“: Hilari Klinton svedočila pred Kongresom o Epštajnu! (FOTO)

KLAVIR ZAMENILA HARMONIKOM, A JAPAN SRBIJOM: Fumiko se zbog muzike preselila kod nas, pa postala srpska snajka! (VIDEO)

VELIKI GUBITAK ZA SRPSKO ZDRAVSTVO: Jedan od najboljih kardiologa Evrope dao otkaz u KC Niš zbog pritisaka, pa napustio Srbiju!

Izvor: Nova.rs; Foto: ATA Images