Šesnaestogodišnjak koji je danas izboden u pekari u centru Leskovca nakon operacije u opštoj bolnici i konsultacije sa lekarima iz Niša, zbog obilnog krvarenja biće transportovan u jedinicu intezivne nege u Kliničkom centru Niš, potvrdio je za Jugmediju direktor bolnice Nebojša Dimitrijević.

„Jedna ubodna rana bila je u pravcu jetre i posle operacije je dobro. Drugi ubod je bio u slezini, slezina je odstranjena zbog obilnog krvarenja. Treći ubod u pravcu želuca, prima trenutno transfuziju, mnogo je iskrvario“, naveo je Dimitrijević.

Do tuče je došlo danas oko 14 sati u pekari i tom prilikom mladić (16) zadobio je ubodne rane, a njegov otac lakše telesne povrede.

U Policijskoj upravi Leskovac je potvrđeno da je napadač priveden i da je o svemu obavešteno Više javno tužilaštvo.

OSTALE TEME:

GODIŠNJICA SMRTI NAJMLAĐEG SRPSKOG JUNAKA: Spomenko je sa 15 godina herojski poginuo na Ozrenu! (VIDEO)

SOLIDARNOST NA DELU: Alek Kavčić objavio koliko je novca sakupljeno za nastavnike koji nisu dobili platu!

NAJTUŽNIJI DAN U SEVERNOJ MAKEDONIJI: Reke ljudi stižu na sahranu žrtava požara u Kočanima!

OGLASIO SE PROIZVOĐAČ ZVUČNOG TOPA: Tvrde da LRAD sistem nije upotrebljen, već da je „pucano“ iz ovog uređaja!

VUČEVIĆ PISAO DŽEJ DI VENSU: Bivši premijer traži od potpredsednika SAD istragu u vezi zvučnog topa!

Izvor: N1, Foto: N1