Dvadesetrogodišnji mladić teško je povređen u napadu koji se dogodio u četvrtak uveče dok je šetao u blizini Grant parka u Čikagu, saopštila je lokalna policija.
Incident se odigrao oko 23:30 časova, kada su se mladić i njegova devojka (27) šetali centralnom gradskom zonom (The Loop). Prema navodima policije, nepoznati muškarac im je prišao nakon čega je usledila verbalna rasprava.
Svađa je ubrzo prerasla u fizički obračun, tokom kojeg je napadač izvukao oštar predmet i ubo mladića u levu stranu vrata. Osumnjičeni je odmah nakon napada pobegao pešice, krećući se na sever duž obale jezera (Lake Shore Drive).
Povređeni mladić je hitno transportovan u obližnju bolnicu, gde je hospitalizovan u teškom stanju.
Policija je saopštila da za sada niko nije priveden, a detektivi intenzivno rade na identifikaciji i pronalaženju napadača.
OSTALE TEME:
BRITANSKI GARDIJAN: Gasovod kroz Bosnu novi izvor sukoba između Donalda Trampa i Evropske unije!
OPASNI PLANOVI IZRAELA: „Čekamo zeleno svetlo od Donalda Trampa da vratimo Iran u kameno doba!“
Izvor: nbcchicago, Foto: Printscreen Instagram



