DIJANA HRKA O 1. NOVEMBRU: “Moje dete je tamo ostalo, želim istinu i pravdu” (VIDEO)

Dijana Hrka, majka Stefana, koji je, uz još 15 osoba, stradao u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra, izjavila je da će na godišnjicu od tragedije otići na mesto stradanja svog sina u Novi Sad. Najavila je da će se tog dana obratiti novinarima i saopštiti svoje buduće korake, te da … Nastavi sa čitanjem DIJANA HRKA O 1. NOVEMBRU: “Moje dete je tamo ostalo, želim istinu i pravdu” (VIDEO)