Himna „Bože pravde„, zastava i grb Nemanjića od juče su u službenoj upotrebi u Republici Srpskoj, izjavio je predsednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić.

Stevandić je podsetio da je Ustavni sud Republike Srpske odlučio da himna „Bože pravde“, zastava i grb Nemanjića ne vređaju nikoga u Srpskoj.

PROČITAJTE VIŠE:

„Želim da Vam na taj način čestitam Novu godinu i sve druge praznike uz naša najlepša znamenja sa porukom ‘zastave naše dušmane plaše'“, poručio je Stevandić u video poruci objavljenoj na platformi Iks i istakao: „Zastave naše dušmani se plaše“.

POVEZANE TEME:

TERETE GA ZBOG LAŽNE DIPLOME: Podignuta optužnica protiv bivšeg direktora Bezbednosne agencije BiH!

MILANOVIĆU ZAMALO IZMAKLA POBEDA: Prebrojani svi glasovi na predsedničkim izborima, Hrvatsku očekuje drugi krug!

POKUŠAJ ŠVERCA KAO NA FILMU: Srbi pokušali da kopiraju CIA agente, pa ih otkrila crnogorska policija!

Izvor: Blic, Foto: Pexels