Košarkaši Denver Nagetsa završili su sezonu a najbolji igrač te ekipe, Nikola Jokić, imao je zanimljiv komentar tim povodom.

Denver je izgubio na gostovanju Minesota Timbervulvsima sa 110:98 i sa ukupno 4:2 u pobedama izgubio u prvoj rundi plej-ofa.

Jokić je posle utakmice dobio pitanje o budućnosti trenera Dejvida Adelmana na klupi Nagetsa.

„To je pitanje za vlasnike kluba. Znam da smo u Srbiji, sve bi nas otpustili“, rekao je Nikola Jokić.

Istakao je da su igrači odgovorni.

„Ne može on da skače i postiže poene. Krivi smo isključivo mi igrači“.

Deluje da je već prelomio gde će nastaviti karijeru.

„Želim da budem Nagets zauvek“, zaključio je Nikola Jokić.

OSTALE TEME:

JOKIĆ SE VRAĆA KONJIMA I SOMBORU: Minesota dotukla Denver bez pola tima, Srbin se opet umalo potukao, ali uzalud! (VIDEO)

DODIKA U ČIKAGU DOČEKALI BOŠNJAČKI DEMONSTRANTI I AMERIČKO PRIZNANJE: Bivši predsednik RS poredio sebe sa Trampom, odrekao se Srba koji su činili zločine i ponovio da u Srebrenici nije bilo genocida! (VIDEO)

DANAS SLAVIMO PRVI MAJ: Sećanje na proteste i štrajk radnika u Čikagu obeležavamo prvomajskim urankom! (FOTO)

Izvor: Nova.rs; Foto: Printscreen X

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *