Rukometni klub Partizan, prvak Srbije, dobiće specijalnu pozivnicu za učešće u rukometnoj Ligi šampiona naredne sezone.

Posle dugih 14 godina čekanja, crno-beli će ponovo biti deo evropske elite.

Poslednji srpski klub kom je to pošlo za rukom bila je Vojvodina, ali i to je bilo u sezoni 2015/16.

Prema saznanjima Mozzartsporta zvanična odluka EHF biće doneta u petak, ali već sada je jasno Partizan će biti među 24 najbolja tima Starog kontinenta.

OSTALE TEME:

EGIPAT OSTAO BEZ ISTORIJSKE POBEDE: Lukaku posle samo deset sekundi na terenu spasao Belgiju!

„OD SVOJE GENERACIJE BEŽIM“: Radovan u osmoj deceniji dnevno istrči po 10 kilometara, mladima poručuje samo jedno! (VIDEO)

UHAPŠENA JOŠ JEDNA OSOBA ZBOG UBISTVA NA SENJAKU: Sumnja se da je pripremala teren ili čak i pucala na Nešovića!

DŽONI DEP PODRŽAO NAŠU JASMINU: Srpska umetnica ušla u četvrtfinale svetskog takmičenja, da bi pobedila potrebna joj je naša pomoć!

ČUDO NA SVETSKOM PRVENSTVU: Španija se obrukala protiv potpunog autsajdera, Zelenortska ostrva uzela istorijski bod protiv „furije“!

Izvor: Danas; Foto: ATA Images

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *