Danilo Galinari, nekadašnji reprezentativac Italije i NBA košarkaš, izjavio je da će se Bogdan Bogdanović sigurno vratiti u Partizan.

Danilo i Bogdan su dobri prijatelji i saigrač iz Atalante.

Italijan je gostujući u podkastu „6.75“ poručio:

„Bogdan se sigurno vraća u Partizan“.

Na konstataciju voditelja da će njegova izjava odjeknuti, on je još jednom ponovio: „Bogi se vraća!“

Bogdanović je za Partizan igrao od 2010. do 2014. godine, a potom je preko Fenerbahčea otišao u NBA ligu.

Ove godine nastupa za Los Anđeles Kliperse, sa kojima ima ugovor i za narednu sezonu. Međutim, trenutno nema značajnu ulogu u ekipi, pa je pitanje hoće li ostati.

OSTALE TEME:

EKSKLUZIVNI INTERVJU, TAJČI: „Pre pobede na Evroviziji doživela sam seksualno nasilje, danas pomažem ženama koje su prošle kroz slične traume kao i ja (VIDEO, FOTO)

AVION ER SRBIJE KRENUO U DUBAI: Kapetan se pred poletanje oglasio moćnom porukom za naš narod! (VIDEO)

SRBIN DOMAĆIN VELIKOG POLITIČKOG SKUPA U MIČIGENU: Petković i srpski biznismeni podržali kandidata za Kongres Majkla Bušara, specijalna gošća najmoćnija kongresmenka republikanaca! (FOTO)

SRPSKO-GRČKI TANDEM NA INDIJAN VELSU: Đoković i Cicipas odlučili da udruže snage u dublu!

DIJASPORA NE ZABORAVLJA OTADŽBINU: „Sabor Srbije“ iz Kanade donirao 15.000 evra dečjoj bolnici u Loznici! (VIDEO)

Izvor: Kurir, Foto: AP / William Liang

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *