Fotografija Novaka Đokovića na centralnom terenu Vimbldona, koju je snimila fotografkinja Kloi Not, nominovana je za nagradu „IMAGO fotografija godine 2024“.

IMAGO je svrstao ovu fotografiju Novaka Đokovića sa Vimbldona među jednu od 15 najboljih u 2024. godini od strane svojih fotografa. Ova prestižna nominacija ističe značaj i umetničku vrednost trenutka zabeleženog tokom jednog od najvažnijih teniskih turnira.

Ova nominacija predstavlja priznanje ne samo za Đokovića i njegovu izvanrednu karijeru, već i za Kloi Not, čiji je talenat doprineo da se ovaj poseban trenutak srpskog asa ovekoveči na tako impresivan način.

Glasanje za ovu nagradu je otvoreno za javnost, a ljubitelji tenisa i fotografije mogu podržati ovu fotografiju svojim glasom. Više informacija o glasanju možete pronaći OVDE.

OSTALE TEME:

TRAMP SE OKRUŽUJE SRBIMA U VAŠINGTONU: Nismo više “loši momci”! Evo zašto nam veruje novi predsednik (VIDEO)

DODIK GOSTOVAO KOD ĐULIJANIJA: Deo terorista koji su izvršili napad 11. septembra obučavan u BiH! (VIDEO)

TRANSPARENTNOST SRBIJA: Državni organi uzimali novac od USAID-a i američkih fondova, a vode istragu protiv NVO!

DODIK REAGOVAO NA PRESUDU: Od danas policijom i pravosuđem branimo Ustav Republike Srpske, moramo biti veseli!

Izvor: Serbian Times, Foto: X / @Djoko_UTD