„Delfini“ su pobedili domaću ekipu Japana rezultatom 16:10 (3:3, 3:2, 7:2, 3:3), a za polufinale će igrati protiv Italije.

Opravdala je Srbija ulogu favorita iako nije na najbolji način ušla u meč. Japanci su na startu imali 2:0, ali Strahinja Rašović nije dozvolio domaćinu da prvu četvrtinu završi u rezultatskom plusu.

Golman Tanamura je odbranama pomogao svom timu, a velika borba viđena je i u drugoj deonici.

U trećoj četvrtini je sve bilo rešeno, Srbija je zaigrala znatno bolje, pokazala da je kvalitetniji tim i došla do prednosti koju ne bi mogli da stignu ni ekipe jače od Japana.

PROČITAJTE VIŠE:

DALEKO OD REKORDA: Nadal samo 1, Federer 11, a evo koliko reketa je slomio Đoković! (VIDEO)

“KO NEMA SVOJU REČ, I NIJE DOSTOJAN NAŠEG PARTIZANA”: Muftija Jusufspahić ogorčen zbog odluke Mirotića! (FOTO)

DIJANA ĐOKOVIĆ O PROMENI VERE: U porodici nisu verovali u Boga, ali rođenje drugog sina je promenilo nešto u meni!

Izvor: Kurir
Foto: Kurir